e-περιοδικό της Ενορίας Μπανάτου εν Ζακύνθω. Ιδιοκτήτης: Πρωτοπρεσβύτερος του Οικουμενικού Θρόνου Παναγιώτης Καποδίστριας (pakapodistrias@gmail.com), υπεύθυνος Γραφείου Τύπου Ι. Μητροπόλεως Ζακύνθου. Οι δημοσιογράφοι δύνανται να αντλούν στοιχεία, αφορώντα σε εκκλησιαστικά δρώμενα της Ζακύνθου, με αναφορά του συνδέσμου των αναδημοσιευόμενων. Η πνευματική ιδιοκτησία προστατεύεται από τον νόμο 2121/1993 και την Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης, κυρωμένη από τον νόμο 100/1975.

Τα νεότερα στα θεματικά ένθετα

Τετάρτη, 27 Νοεμβρίου 2019

Η απαντητική Επιστολή του Πάπα και Πατριάρχου Αλεξανδρείας στο Ειρηνικό Γράμμα του Επιφανίου Κιέβου


Лист Блаженнійшого Папи і Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора ІІ до Предстоятеля ПЦУ


Реєстр. Номер 115/2019

Блаженніший Митрополите Київський та всієї України, у Христі Богові вельми любий та бажаний брате і співслужителю нашого Смирення, кір Епіфаніє, Ваше Блаженство у Господі міцно лобизаючи з великим задоволенням святково вас вітаємо.
     З великим задоволенням ми отримали братні листи Вашого любого Блаженства, з яких ми дізналися про обрання та інтронізацію на славетному Троні Церкви Київської та всієї України, яка щойно набула автокефалію.
     Зі зраділим серцем ми у свою чергу цілунком у Христі щиросердо вітаємо Ваше Блаженство з гідним Вашим обранням.
     Посвячені у думки Вашого Блаженства про встановлення у ці скрутні часи єдності та співпраці Святих Православних Церков по світу, висловлюємо всією душею наше схвалення, і заявляємо, що і ми чинимо, максимально керуючись вузами любові, у єдності та співпраці з Церквами та поширюємо слово волі Господа.
     Знаючи про Ваше жертовне серце, ми переконані, що служіння Вашого Блаженства у Господі, максимально сприятиме єдності повноти Церкви України і братнім стосункам у Христі усіх християн, які населяють Вашу церковну область.
     У зв’язку з цим, бажаємо, нехай Небесний Творець Церкви дає Вашому любому Блаженству міцне здоров’я та довголіття, благословляє діла Ваші та увінчує успіхом Ваші зусилля у здійсненні славного пастирства.

Вашого Блаженства люблячий у Христі брат

Олександрійський Феодор Другий

Велике місто Олександрія
21 листопада 2019 року

Δεν υπάρχουν σχόλια: