I am Dionysia Paraschi. Those who know me, call me Denia. In March I become 28. I have been diagnosed with a rare form of cancer close to the heart. Everyone says that the battle with cancer is uneven, especially when you do not have the financial ability to see the appropriate physicians. I ask that you offer me whatever is possible, a step that will bring me closer to hope. To help me continue to dream, to keep living. It is not my nature to dramatize situations, but in this case every positive thought, the smallest contribution, will give impetus to keep going. Thank you from the heart!
Τα αρχοντικά των Φαναριωτών στον Κεράτιο ξαναζωντανεύουν μετά από αιώνες
-
Της εκπαιδευτικού Μαρίας ΔήμουΚεράτιος, μια στενή λωρίδα νερού, που σαν
κέρατο ζώου σχίζει τη σάρκα της στεριάς της μιας ακτής του Βοσπόρου και
μετατρέπει ...
Πριν από 1 ημέρα
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου