Κυριακή των Αγίων Πατέρων της εν Χαλκηδόνι Δ΄ Οικουμενικής Συνόδου, 19ης Ιουλίου 2020, Αρχιερατική Θεία Λειτουργία στον Μητροπολιτικό Ι. Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου Ίμβρου, προεξάρχοντος του Σεβ. Μητροπολίτου Ίμβρου και Τενέδου κ. Κυρίλλου, συμπροσευχομένου δε του Οικουμενικού Πατριάρχου κ.κ. Βαρθολομαίου.
Τα αρχοντικά των Φαναριωτών στον Κεράτιο ξαναζωντανεύουν μετά από αιώνες
-
Της εκπαιδευτικού Μαρίας ΔήμουΚεράτιος, μια στενή λωρίδα νερού, που σαν
κέρατο ζώου σχίζει τη σάρκα της στεριάς της μιας ακτής του Βοσπόρου και
μετατρέπει ...
Πριν από 1 ημέρα
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου