Πρωί Κυριακής Ε΄ Ματθαίου, 25ης Ιουλίου 2021, ημέρα της σεπτής Κοιμήσεως της Αγίας Άννης, Μητρός της Παναγίας και Γιαγιάς του Κυρίου Ιησού, στον πανηγυρίζοντα Ναό των Αγίων Ελευθερίου και Άννης πόλεως Κερκύρας, ιερουργούντος του οικείου Εφημερίου, Πρωτοπρεσβυτέρου Δημητρίου Κοσκινά και ψαλλούσης της υπέροχης Χορωδίας του Ναού.
Τα αρχοντικά των Φαναριωτών στον Κεράτιο ξαναζωντανεύουν μετά από αιώνες
-
Της εκπαιδευτικού Μαρίας ΔήμουΚεράτιος, μια στενή λωρίδα νερού, που σαν
κέρατο ζώου σχίζει τη σάρκα της στεριάς της μιας ακτής του Βοσπόρου και
μετατρέπει ...
Πριν από 1 ημέρα
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου