Θετικός Covid-19 διαγνώστηκε ο Μητροπολίτης Μεσσηνίας κ. Χρυσόστομος, σε έλεγχο ρουτίνας έναντι του Κορονοϊού. Ο ίδιος ακυρώνει -όπως είναι επόμενο- κάθε δραστηριότητά του και ήδη αυτοπεριορίστηκε, ακολουθώντας τα δέοντα, σύμφωνα με το σχετικά πρωτόκολα. Σημειωτέον ότι είναι εμβολιασμένος τρις και δεν έχει συμπτώματα.
Τα αρχοντικά των Φαναριωτών στον Κεράτιο ξαναζωντανεύουν μετά από αιώνες
-
Της εκπαιδευτικού Μαρίας ΔήμουΚεράτιος, μια στενή λωρίδα νερού, που σαν
κέρατο ζώου σχίζει τη σάρκα της στεριάς της μιας ακτής του Βοσπόρου και
μετατρέπει ...
Πριν από 1 ημέρα
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου