Κυριακή Τελώνου και Φαρισαίου, 13.02.2022. Στο πλαίσιο της ποιμαντικής επισκέψεως του π. Αναστάσιου στις Εκκλησιαστικές Κοινότητες του Βορείου Καμερούν σήμερα επεσκέφθη την Εκκλησιαστική Κοινότητα της Αγίας Αικατερίνης στην πόλη Garoua, προέστη της Ευχαριστιακης Συνάξεως και ακολούθως ομίλησε κατηχητικώς στην ομήγυρη των πιστών.
Τα αρχοντικά των Φαναριωτών στον Κεράτιο ξαναζωντανεύουν μετά από αιώνες
-
Της εκπαιδευτικού Μαρίας ΔήμουΚεράτιος, μια στενή λωρίδα νερού, που σαν
κέρατο ζώου σχίζει τη σάρκα της στεριάς της μιας ακτής του Βοσπόρου και
μετατρέπει ...
Πριν από 1 ημέρα
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου