προεστώτος της Ευχαριστιακής Συνάξεως του Σεβ. Μητροπολίτου Ισπανίας και Πορτογαλίας κ. Πολυκάρπου | 15.5. 2016 (Domingo das Mulheres Miróforas) | Paróquia da Proteção da Santa Mãe de Deus, Lagos (Algarve). Concelebrantes: P. Arquimandrita Philip, Vigário de Portugal e Galiza, e P. Andriy Vovkunovitch, Pároco.
Τα αρχοντικά των Φαναριωτών στον Κεράτιο ξαναζωντανεύουν μετά από αιώνες
-
Της εκπαιδευτικού Μαρίας ΔήμουΚεράτιος, μια στενή λωρίδα νερού, που σαν
κέρατο ζώου σχίζει τη σάρκα της στεριάς της μιας ακτής του Βοσπόρου και
μετατρέπει ...
Πριν από 1 ημέρα
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου