Η Πάτρα γιόρτασε με λαμπρότητα τον Πολιούχο της Απόστολο Ανδρέα. Ήταν η πρώτη χρονιά μετά από μια διετία με περιορισμούς λόγω της πανδημίας που η εκκλησία του Αγίου Ανδρέα γέμισε εντός κι εκτός από πιστούς που προσκύνησαν την Τίμια Κάρα.
Δείτε τις εικόνες που κατέγραψε με τον φωτογραφικό φακό του για το thebest.gr ο Δημήτρης Χριστοδουλόπουλος:
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/zxwfrcsrcg6387784d716dd.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/fvuphjbyfo6387784eb5f5b.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/ugofjdqmzg6387784d604a0.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/rhrxgzjixt6387784db0b46.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/elopueiifv6387784c99ed8.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/apctvodukb6387784ec0dce.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/nnihcdsvbi6387784c700c3.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/cscwdcwvrg6387784d1a159.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/qecnzxjvqs6387784e19864.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/efysnoxasx63877850a29c6.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/cncrapqlre6387784e02614.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/uxiobdnmaj6387784ebd83e.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/ngxunjtdwk6387784ed19e5.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/aouszdimvh6387784d4b031.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/ldfepriomy6387784d9fc24.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/wgwplvdxuk6387784de8717.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/cvdombhpgf6387784e506e1.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/hpedaxwmpc6387784d9e33d.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/inxrlatxwo6387784edbe36.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/aocswflxes6387784df0b10.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου