e-περιοδικό της Ενορίας Μπανάτου εν Ζακύνθω. Ιδιοκτήτης: Πρωτοπρεσβύτερος του Οικουμενικού Θρόνου Παναγιώτης Καποδίστριας (pakapodistrias@gmail.com), υπεύθυνος Γραφείου Τύπου Ι. Μητροπόλεως Ζακύνθου. Οι δημοσιογράφοι δύνανται να αντλούν στοιχεία, αφορώντα σε εκκλησιαστικά δρώμενα της Ζακύνθου, με αναφορά του συνδέσμου των αναδημοσιευόμενων. Η πνευματική ιδιοκτησία προστατεύεται από τον νόμο 2121/1993 και την Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης, κυρωμένη από τον νόμο 100/1975.

Τα νεότερα στα θεματικά ένθετα

Παρασκευή 31 Ιουλίου 2020

Оголошення щодо «інтерв’ю», яке приписують Вселенському Патріарху


З приводу публікації інформаційної сторінки СТРАНА.UA від 28 липня 2020 р., згідно якої Всесвятішому Вселенському Патріарху Варфоломею приписується «інтерв’ю», яке він нібито дав вищезгаданому ресурсу та його співробітниці під час свого нещодавнього візиту в Тенедо, Вселенський Патріархат заявляє наступне:

Патріарх під час свого перебування в Тенедо не давав жодних інтерв’ю, також він не відповідав у формі заяв чи коротких коментарів на запитання вищезгаданого ресурсу, або будь-якого іншого засобу масової інформації. Правдивим є той факт, що до нього підійшла українка із сім’єю, яка представилася журналісткою та просила про інтерв’ю. Всесвятіший Патріарх ввічливо відмовився дати інтерв’ю.

Δεν υπάρχουν σχόλια: