skip to main |
skip to sidebar
e-περιοδικό της Ενορίας Μπανάτου εν Ζακύνθω. Ιδιοκτήτης: Πρωτοπρεσβύτερος του Οικουμενικού Θρόνου Παναγιώτης Καποδίστριας (pakapodistrias@gmail.com), υπεύθυνος Γραφείου Τύπου Ι. Μητροπόλεως Ζακύνθου. Οι δημοσιογράφοι δύνανται να αντλούν στοιχεία, αφορώντα σε εκκλησιαστικά δρώμενα της Ζακύνθου, με αναφορά του συνδέσμου των αναδημοσιευόμενων. Η πνευματική ιδιοκτησία προστατεύεται από τον νόμο 2121/1993 και την Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης, κυρωμένη από τον νόμο 100/1975.
Τα νεότερα στα θεματικά ένθετα
Σήμερα το πρωί, στον Μητροπολιτικό Ναό της Υπαπαντής του Κυρίου Αμμάν
القداس الإلهي بمناسبة أحد العنصرة وصلاة السجدة
أباء الكنيسة ابراهيم دبور ، بولس خوري وبطرس جنحو
الأحد 8 حزيران 2014
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου