skip to main |
skip to sidebar
e-περιοδικό της Ενορίας Μπανάτου εν Ζακύνθω. Ιδιοκτήτης: Πρωτοπρεσβύτερος του Οικουμενικού Θρόνου Παναγιώτης Καποδίστριας (pakapodistrias@gmail.com), υπεύθυνος Γραφείου Τύπου Ι. Μητροπόλεως Ζακύνθου. Οι δημοσιογράφοι δύνανται να αντλούν στοιχεία, αφορώντα σε εκκλησιαστικά δρώμενα της Ζακύνθου, με αναφορά του συνδέσμου των αναδημοσιευόμενων. Η πνευματική ιδιοκτησία προστατεύεται από τον νόμο 2121/1993 και την Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης, κυρωμένη από τον νόμο 100/1975.
Τα νεότερα στα θεματικά ένθετα
Θερμό ευχαριστήριο Γράμμα απέστειλε ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος προς τον Σεβ. Μητροπολίτη Δωδώνης κ. Χρυσόστομο, απαντητικό στις ευχές εκείνου επί τοις Ονομαστηρίοις 2020 του Προεστώτος των Ορθοδόξων.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου