Πρωί Κυριακής Ε΄ Νηστειών, 5ης Απριλίου 2020, στον Καθεδρικό Ναό της Αναστάσεως, στο Lagos, πρωτεύουσα της Νιγηρίας, η Ευχαριστιακή Σύναξη, κεκλεισμένων των θυρών, όπως ορίζουν οι νόμοι της Νιγηρίας, για τον μεγάλο φόβο της εξάπλωσης του Covid-19. Προΐσταται ο οικείος Μητροπολίτης Σεβ. Νιγηρίας κ. Αλέξανδρος.
Τα αρχοντικά των Φαναριωτών στον Κεράτιο ξαναζωντανεύουν μετά από αιώνες
-
Της εκπαιδευτικού Μαρίας ΔήμουΚεράτιος, μια στενή λωρίδα νερού, που σαν
κέρατο ζώου σχίζει τη σάρκα της στεριάς της μιας ακτής του Βοσπόρου και
μετατρέπει ...
Πριν από 1 ημέρα
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου