e-περιοδικό της Ενορίας Μπανάτου εν Ζακύνθω. Ιδιοκτήτης: Πρωτοπρεσβύτερος του Οικουμενικού Θρόνου Παναγιώτης Καποδίστριας (pakapodistrias@gmail.com), υπεύθυνος Γραφείου Τύπου Ι. Μητροπόλεως Ζακύνθου. Οι δημοσιογράφοι δύνανται να αντλούν στοιχεία, αφορώντα σε εκκλησιαστικά δρώμενα της Ζακύνθου, με αναφορά του συνδέσμου των αναδημοσιευόμενων. Η πνευματική ιδιοκτησία προστατεύεται από τον νόμο 2121/1993 και την Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης, κυρωμένη από τον νόμο 100/1975.

Τα νεότερα στα θεματικά ένθετα

Τρίτη 15 Δεκεμβρίου 2020

Συγχαρητήριο Γράμμα Αρχιεπισκόπου Αθηνών για την 2η επέτειο από την Ενωτική Σύνοδο του Κιέβου

 


Вітання Архієпископа Афінського і всієї Еллади Ієроніма

Реєстраційний номер 5564

Блаженнійший Митрополите Київський і всієї України, у Христі Богові вельми любий та бажаний брате та співслужителю нашого смирення, владико Епіфаніє, Ваше Блаженство у Господі міцно обіймаємо та щиро й радісно вітаємо.

Синодальним Листом, який Ви тримаєте у руках, Священний Синод Святійшої Церкви Греції і наше смирення висловлюємо Вам по-братньому піднесені побажання та щирі вітання з нагоди, з Божою поміччю, уже 2-ої річниці від дня Проголошення Автокефальною очолюваної Вами Святійшої Церкви, після нагальних дій Його Божественної Всесвятості Вселенського Патріарха владики Варфоломея та очолюваного ним Святого та Священного Синоду.

Щиро бажаємо, щоби під розсудливим священноочільництвом Вашого Блаженства, Священна Церква Київська та всієї України випромінювала далеким і близьким (До Ефесян 2:17) незгасиме світло миру та любові одвічного Бога Слова та Спасителя нашого Ісуса Христа, Який задля нас втілився у плоті, слідуючи  Апостольському переданню та істинному Православному вченню.

Разом з тим звертаємо молитви наші до Того, Хто став Немовлям, хоча був Старим,  щоби оберігав Ваше Блаженство, членів очолюваного Вами Священного Синоду, благочестивий  клір та боголюбивий народ Святійшої Церкви України та дарував їм міцного здоров’я, під Міцним та Святим Покровом Пресвятої Богородиці та усіх святих. Нехай літа усіх вас будуть щасливими.

За сим, міцним святим цілунком вітаю Ваше вельми любе нам Блаженство. З великою любов’ю у Господі,

Люблячий у Христі брат

Афінський Ієронім ІІ, Голова

Афіни, 14 грудня 2020

Δεν υπάρχουν σχόλια: